Erdoğan ÇAKMAK kimdir?

Kırıkkale İl Balışeyh İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü Erdoğan ÇAKMAK kimdir?

14:30:05 | 2017-05-02

-

Dağkuzören Köyü (Çamlıdere-Ankara) Kuzey mahalle sakinlerinden merhum Dursun Hoca (Dursun ÇAKMAK)’nın oğludur.

1979 doğumlu olup ilkokulu Alpagut Köyü’nde(Kızılcahamam-Ankara), Ortaokul ve Liseyi Kızılcahamam’da (İmam-Hatip Lisesi) bitirdi.

Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi ve Eskişehir Üniversitesi AÖF Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerini bitirdi.

Mesleğe Göktaş İlköğretim Okulu’nda (Derik-Mardin) sınıf öğretmeni olarak başladı. 2005-2014 yılları arasında Kırıkkale’nin farklı ilçelerinde ve merkezde çeşitli okullarda öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu.

Nisan 2014’te Şube Müdürü olarak atandığı Araç (Kastamonu)’da Haziran 2014-Mayıs 2015 arası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü.

Annesinin rahatsızlığı nedeniyle yürüttüğü görevinden ayrılarak Kasım 2015’te Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak başladı.

Nisan 2017’de Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Erdoğan ÇAKMAK, Balışeyh İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak görevlendirilmiş olup halen bu görevdedir.

Erdoğan ÇAKMAK’IN Elit Bilgi Yayınlarından çıkmış bir Tatil Kitabı ve Ahmet KURT ile birlikte yürüttüğü 18 ayrı kitapçıktan oluşan 1. sınıf eğitim seti çalışması bulunmaktadır.

Bilgisayar donanım, bakım, ağ sistemleri, grafik ve animasyon,  asp ve php web tasarımı konularında kendini geliştirmiş olan Erdoğan ÇAKMAK, proje hazırlama teknikleri ve proje yönetimi konularında birçok eğitime katılmış olup çalışmalarına katıldığı sivil toplum kuruluşları için projeler hazırlamış ve projelerinden bazıları kabul edilmiştir.

Erdoğan ÇAKMAK, Köyümüz Kuzey Mahalle sakinlerinden merhum Nurettin SANCAK’IN kızı ile evli olup, bu evlilikten bir kızı vardır.
ETİKET :  

Tümü