OSMAN SANCAK'A ŞÜKRAN BELGESI

Kızılcahamam Belediye Baskani Muhittin Guney'den Camlidere Dagkuzoren koyunden hemşerimiz İş adami Osman Sancak'a şükran belgesi verildi

18:37:08 | 2018-03-18

-

Kızılcahamam Belediyesi tarafından İşadamları toplantısı yapıldı.

Kızılcahamam Çam Otel’de düzenlenen toplantıya Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü ve ESYAV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ayrancı, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Yusuf Şengül, Ahmet Arslanoğlu,Songül Ergelen, Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, İbrahim Yıldız, Günaydın Yüce, Esyav Yönetim Kurulu Üyeleri, İşadamları, Mahalle Muhtarları, Oda Başkanları ve davetliler katıldı.

Akşam Yemeği ile başlayan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam için değerli olan işadamlarımız için düzenlenen toplantıya hoşgeldiniz diyerek sözlerine başladı. Başkanı Kızılcahamam Belediyesi’nin faaliyetlerinden oluşan sunumu gerçekleştirdi.

Ardından başta Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler olmak üzere, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız ve işadamlarımıza Kızılcahamam’a vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

Programda selamlama konuşması yapan Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, İşadamlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederek her alanda ilçemizin yanında olan Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, kendini sadece Kızılcahamam’a adamış olan Belediye Başkanı Muhittin Güney’e ve her alanda yanımızda olan İşadamlarımıza şükranlarımı sunuyorum dedi.

Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, yaptığı konuşmada katılımcıları selamlayarak bugün burada bizleri bir araya getiren Kızılcahamam Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum dedi.

Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, konuşmasına şöyle devam etti; Belediye Başkanı 4 yıl içerisinde yapmış olduğu hizmetleri anlattı, İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız uyum içerisinde çalışarak bu hizmetleri hayata geçirdik, projelerde bitenler var devam edenler var ve yapılacak olanlar var, hepsi için elbirliği ile gayret ediyoruz.

Çabalarımız memleketimize olduğu gibi ahretimiz içinde çalışıyoruz, o gün için hepimiz için hazırlık yapmamız lazım amel defterimiz kapanmaması için geride eserler bırakmamız lazım diyerek yardımlarından dolayı işadamlarımıza teşekkür etti.

Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler konuşmasında ülkemizin içinde bulunduğu durumdan, terörle mücadeleden ve ülke gündeminden bahsederek konuşmasına son verdi.

Kızılcahamam Belediyesinin Kızılcahamamlı işadamlarına düzenlediği toplantının sonunda Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından İşadamlarımız için hazırlatılan şükran belgeleri işadamlarımıza takdim edilerek toplantı sona erdi.
ETİKET :  

Tümü