Mansur Yavaş, Çamlıdere ilçesini ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çamlıdere ilçesini ziyaret etti.

09:55:14 | 2019-12-08

-

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çamlıdere ilçesini ziyaret etti.
Çamlıdereli muhtarlarla buluşan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yavaş, mahallelerde yaşanan sorunları dinleyerek, çözüm için görüş alışverişinde bulundu.
Toplatıya CHP Çamlıdere İlçe başkanı Mustafa Çiçekçi,İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Aslan,CHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Enver Yılmaz,İYİ Parti Çamlıdere Belediye Başkan adayı Vefa Peçenek katıldı.
“ACİL YAPILMASI GEREKENLERİ YAPACAĞIZ”
Daire başkanları ile İlçe muhtarlarını tek tek dinleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş açıklamalarına, herkese eşit hizmet götüreceklerini ve ilçeleri gezerken nereden ne kadar oy çıktığına bakmadıklarını vurgulayarak başladı.
2020 yılında yapılacak yatırımları planladıklarını belirten Başkan Yavaş, şu bilgileri verdi:
“Gücümüzün yettiği kadar, köylerimizin hemen hemen hepsinde su musluktan akacak, kanalizasyon açıktan akmayacak ve yollarımız pırıl pırıl olacak. Kış içinde planlayıp, ihalesini yapacak, baharda da çalışmalara başlayacağız ancak acil yapılması gereken işleriniz varsa onları da yapacağız. Bundan sonra biz sizlerin ayağına geleceğiz. Yaptıklarımızı, yapamadıklarımızı anlatacağız. Siz taleplerinizi bizlere ileteceksiniz.”
“24 SAAT BELEDİYEYLE İLETİŞİM HALİNDE OLACAKSINIZ”
Başkan Yavaş, mahalle yollarını beton yapmayı planladıklarını belirterek, mahalle içi imarlarıyla ilgili hazırlanan projeler ve kırsal kalkınmaya yönelik çalışmalardan da bahsetti.
ETİKET :  

Tümü