GÜREŞTE CAMLIDEREYE MADALYA GELDİ

Çamlıdere güreş sporcularımızdan ilçemize madalya hediyesi

23:42:14 | 2017-02-12

-

Çamlıdere güreş sporcularımızdan ilçemize madalya hediyesi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde düzenlenen Yıldızlar serbest güreş Ankara şampiyonasına katılan sporcularımız 3 bronz madalya kazandılar…

 Çamlıdere Belediye Başkanı H. Caner Can’ın spora ve sporcuya verdiği önem ve gayretleri ile Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde Antrenman ve çalışmalarını sürdüren Çamlıdere Güreş sporcularımız yaptıkları çalışmalarının ödüllerini kazanmaya başladılar. Geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara’da düzenlenen Yıldızlar Serbest Güreş Ankara Şampiyonasında 3. Oldular. İlçemize Ata sporu Güreşte bronz madalya kazandıran sporcularımız gelecek yıllar için umut vaat ederek bunun başlangıç olduğunun da sinyallerini verdiler.

Konuyla ilgili Konuşan Belediye Başkanı H. Caner Can Ata Sporumuz Güreşin Çamlıdere de ayrı bir yeri olduğunu Çamlıdere halkının  pehlivanları ve ata sporunu çok sevdiğini “biz elimizden gelen desteği sporcularımıza sağladık sağlamaya da devam edeceğiz sürekli sporu ve sporcuyu destekleyeceğiz, onlarda bizi sağ olsunlar bronz madalya ile ödüllendirdiler kendilerine Çamlıdere halkı adına teşekkür ediyorum ve ileriki dönemlerde inşallah altın madalyaları, bölge şampiyonluklarını hatta Türkiye Şampiyonluklarını kendilerinden ilçemiz olarak bekliyoruz dedi.

Emre Şafak  46 Kg

Fahri Çiçekçi  63 Kg

Mahir Parmaksız  83 Kg,
ETİKET :  

Tümü